Με αφορμή το ολόφρεσκο album, “We got Music”, οι Rns & Esterinaγιορτάζουν τη κυκλοφορία του από την The Sound Of Everything, στις 17 Νοεμβρίου στο Faust, έχοντας παρέα τους, τον Δημήτρη Σιάμπο, στην κιθάρα. Επηρεασμένοι από τα blues,soul/new soul με διακριτικές πινελιές από rock και folk δοκιμάζουν να μας εκπλήξουν και ελπίζουν ευχάριστα.
Μουσική / Μουσικά Νέα
Οι Rns & Esterina στη σκηνή του Faust
CULTURENOW / 11-11-2013 / 15:33
Με αφορμή το ολόφρεσκο album, "We got Music", οι Rns & Esterina γιορτάζουν τη κυκλοφορία του από την The Sound Of Everything, στις 17 Νοεμβρίου στο Faust, έχοντας παρέα τους, τον Δημήτρη Σιάμπο, στην κιθάρα. Επηρεασμένοι από τα blues,soul/new soul με διακριτικές πινελιές από rock και folk δοκιμάζουν να μας εκπλήξουν και ελπίζουν ευχάριστα.
![](https://www.culturenow.gr/wp-content/uploads/2013/11/0_rns-300x300.png)
Ακολουθήστε το Culturenow.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλα τα τελευταία νέα για την Τέχνη και τον Πολιτισμό στο Culturenow.gr