Ένα κεφάτο σαββατόβραδο υπόσχονται να μας χαρίσουν στις 11 Ιουλίου 2015, η Κατερίνα Τσιρίδου (τραγούδι-μπαγλαμάς), ο Σπύρος Πατράς (μπουζούκι-τραγούδι) και ο Νίκος Πρωτόπαπας (κιθάρα-τραγούδι) στο «Πέραν, το καφέ αμάν της πόλης», με ένα πρόγραμμα με πολυαγαπημένα λαϊκά και ρεμπέτικα τραγούδια, με τίτλο «λαϊκά μονοπάτια».
Μουσική / Μουσικά Νέα
Λαϊκά μονοπάτια με τους Κ.Τσιρίδου, Σ.Πατράς, Ν.Πρωτόπαπας στο Πέραν, το καφέ αμάν της πόλης
CULTURENOW / 09-07-2015 / 12:03
Ένα κεφάτο σαββατόβραδο υπόσχονται να μας χαρίσουν στις 11 Ιουλίου 2015, η Κατερίνα Τσιρίδου (τραγούδι-μπαγλαμάς), ο Σπύρος Πατράς (μπουζούκι-τραγούδι) και ο Νίκος Πρωτόπαπας (κιθάρα-τραγούδι) στο «Πέραν, το καφέ αμάν της πόλης», με ένα πρόγραμμα με πολυαγαπημένα λαϊκά και ρεμπέτικα τραγούδια, με τίτλο «λαϊκά μονοπάτια».
![](https://www.culturenow.gr/wp-content/uploads/2015/07/laikamonopatia-peran15-300x300.jpg)
Ακολουθήστε το Culturenow.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλα τα τελευταία νέα για την Τέχνη και τον Πολιτισμό στο Culturenow.gr