Συνεχίζουν και αυτή τη Δευτέρα, 19 Απριλίου η Πέννυ Μπαλτατζή και οι Swingin’ cats τις εμφανίσεις τους στη μουσική σκηνή Αυλαία. Ένα swing πάρτι με πολλή συγκίνηση στο πρώτο μέρος και πολύ χορό στο δεύτερο… Η μουσική παρέα μεγάλωσε φέτος κι έτσι εκτός από το Λευτέρη Πούλιο στο πιάνο και το σαξόφωνο και το Γιώργο Ζερβό στις κιθάρες, τις μουσικές μοιράζονται ο Κώστας Αρσένης στο κοντραμπάσο και ο Θοδωρής Παπαστάθης στα τύμπανα. Swing διασκευές σε τραγούδια αγαπημένα, σε τραγούδια από μιούζικαλ, αλλά και κάποια ακυκλοφόρητα θα ζωντανέψουν στη σκηνή της Αυλαίας για να ξεσηκώσουν το κοινό.
Μουσική / Μουσικά Νέα
Πέννυ Μπαλτατζή και οι Swingin’ cats
CULTURENOW / 19-04-2010 / 0:00
Συνεχίζουν και αυτή τη Δευτέρα, 19 Απριλίου η Πέννυ Μπαλτατζή και οι Swingin’ cats τις εμφανίσεις τους στη μουσική σκηνή Αυλαία. Ένα swing πάρτι με πολλή συγκίνηση στο πρώτο …
![](https://www.culturenow.gr/wp-content/uploads/2010/04/Pennu_Mpaltatzi_kai_oi_swingin’_cats19298-300x300.jpg)
Ακολουθήστε το Culturenow.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλα τα τελευταία νέα για την Τέχνη και τον Πολιτισμό στο Culturenow.gr